Doğayla İç İçe Tiny Köy Müstakil Evler

Yıllardır uygun fiyatlı ve güvenli arsa almak isteyen kişiler, genellikle şehrin içerisinde ve arazi olarak kalabalık olan noktalardan alım gerçekleştirmekteydiler. Bu durum, şimdilerde müstakil ev hayali kuran milyonlarca ailenin olmasına neden olmuştur. Özellikle emekli olan kişiler, ailesiyle birlikte doğayla iç içe olan bahçeli bir evde yaşamak istemektedirler.

Bu noktada Türkiye’nin en kaliteli müstakil inşaat projelerini gerçekleştirmekte olan Tiny Köy markası, Tiny House adını verdiği şirin yapılarla dikkat çekmeye devam etmektedir. Şimdilerde sadece Çatalca genelinde değil İstanbul’un çeşitli noktalarında da arazi satışları yapmaya devam eden marka, müşteri skalasını da arttırmaktadır. Siz de Tiny House projelerine göz gezdirebilmek için Tiny Köy platformunu günün her saatinde ziyaret edebilirsiniz.

Share :

Comment (1)

  1. Doğayla İç İçe Tiny Köy M&uu...

    at Eylül 24, 2022

    […] Yıllardır uygun fiyatlı ve güvenli arsa almak isteyen kişiler, genellikle şehrin içerisinde ve arazi olarak kalabalık olan noktalardan alım gerçekleştirmekteydiler. Bu durum, şimdilerde müstakil ev hayali kuran milyonlarca ailenin olmasına neden olmuştur.  […]

Post a Comment