Tiny House Çatalca Arazi

Son yıllarda Çatalca genelinde satışa sunulan araziler, oldukça popüler bir hal almaya başlamıştı. Özellikle kalabalık ilçelerden bunalmış olan kişiler, kaliteli ve uygun fiyatlarla arsa alabilecekleri noktaları araştırıyorlardı. Bu noktada müstakil ev isteyen kişiler, Çatalca genelindeki arazileri çok daha fazla sorguluyorlardı.

Bu noktada yıllardır milyonlarca aile için en kaliteli mobil ev ve tarla hizmeti sağlayan Tiny Köy markası, şimdilerde Çatalca genelinde müstakil ev adına faaliyet göstermeye başlamıştır. Doğayla iç içe ve gürültüden uzak bir yaşantı sürmek isteyen kişilerin ortak adresi olan Tiny Köy markası, Tiny House adını verdiği projeleriyle dikkat çekmeye devam etmektedir. Siz de huzurlu bir yaşam istiyorsanız Tiny House Çatalca arazi projelerini takip edebilirsiniz.

Share :

Comment (1)

  1. Tiny House Çatalca Arazi – Tinyk&o...

    at Eylül 24, 2022

    […] Son yıllarda Çatalca genelinde satışa sunulan araziler, oldukça popüler bir hal almaya başlamıştı. Özellikle kalabalık ilçelerden bunalmış olan kişiler, kaliteli ve uygun fiyatlarla arsa alabilecekleri noktaları araştırıyorlardı.  […]

Post a Comment