Tiny House

Günümüzde betonarme yapıların fazlalaşması ve kişilerin evlerini şehir yaşamının ortasındaki arazi noktalarına götürmeleri, şimdilerde ailelerin nefes alacak alanlarının dahi kalmamasına neden olmuştu. Özellikle yüksek katlı binalar, müstakil ev projeleri yerine ailelerin barınma alanları için tek unsur olarak görülüyordu. Bu noktada birçok firmanın müstakil ve bahçeli ev projeleri gerçekleştirdikleri fakat her şirketin iyi bir proje sunumu gerçekleştiremedikleri bilinmektedir.

Bu noktada yıllardır en özel müstakil ev fırsatlarıyla alıcılarının karşısına geçmekte olan Tiny Köy, 2022 yılına özel Tiny House adını verdikleri projeleriyle yeni seçenekler sunmaya devam ediyor. Doğayla iç içe arsa noktalarında yer alan Tiny House evleri, ailelerin yaşam alanlarında resmen nefes alabilmelerine fırsat veriyor. Siz de İstanbul Tiny House ev projelerine göz gezdirerek kendiniz için en uygun yaşam alanını satın alabilirsiniz.

Share :

Comment (1)

  1. Tiny House – Tinyköy | Evinizi Orman...

    at Eylül 24, 2022

    […] Günümüzde betonarme yapıların fazlalaşması ve kişilerin evlerini şehir yaşamının ortasındaki arazi noktalarına götürmeleri, şimdilerde ailelerin nefes alacak alanlarının dahi kalmamasına neden olmuştu.  […]

Post a Comment