Tiny Köy Arsa

Son yıllarda artış gösteren arsa satışları, daha çok şehrin içerisine ve koşuşturmanın bol olduğu yerlere taşınmıştır. Bu noktada ev yapabilmek için arazi alan kişiler, daha çok betonarme alanlar içerisinde arsa bulmak zorunda kalıyorlar. Bu noktada yıllardır müşterilerine yeşillik alanlar içerisinde arsa satmaya devam eden Tiny Köy, müstakil ev satış işlemlerini katlayarak devam etmektedir.

Milyonlarca kişinin yeni yaşam alanı için tercih ettiği Tiny House projelerinin sahibi Tiny Köy, şimdilerde arsa satışları üzerinde büyük çalışmalar gerçekleştirmektedir. Satın alımdan sunum aşamasına kadar sizlere kesintisiz ve kaliteli bir hizmet vermeyi misyon edinen marka, İstanbul’da alım satım konusunda nadir markalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle siz de müstakil ve mobil ev alım konusunda Tiny Köy markasını tercih edebilirsiniz.

Share :

Comment (1)

  1. Tiny Köy Arsa – Tinyköy | Evini...

    at Eylül 24, 2022

    […] Son yıllarda artış gösteren arsa satışları, daha çok şehrin içerisine ve koşuşturmanın bol olduğu yerlere taşınmıştır. Bu noktada ev yapabilmek için arazi alan kişiler, daha çok betonarme alanlar içerisinde arsa bulmak zorunda kalıyorlar.  […]

Post a Comment